برگزاری مراسم افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات قرآن پرتو نور

مراسم افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات قرآن با حضور چهره های برتر قرآنی مدارس ابتدایی امام حسین علیه السلام در مجموعه فرهنگی تفریحی هویزه برگزار گردید.

امروز چهارشنبه 9 اسفند ماه 96 میزبان قلب های پاک و چشمان معصوم دانش آموزانی بودیم که همواره و در همه حال کلام حق را سرلوحه زندگی شان قرار دادند و با برپایی مراسم ویژه ای هفتمین دوره مسابقات قرآن پرتو نور را برای این عزیزان خاطره انگیز نمودیم.

همچون همیشه مراسم افتتاحیه را با تلاوت آیات روح بخش کلام الله مجید آغاز کردیم و حضار پس از قرائت صلوات خاصه به ساحت مقدس امام رضا علیه السلام عرض ارادت نمودند، در ادامه قرآنیان تمام قد ایستاده و و با تمام وجود سرود ملی جمهوری اسلامی ایران را هم خوانی نمودند، سپس از صوت زیبای یکی از قاریان محترم بهره مند شدیم.

مجری توانمند”سرکار خانم سیدان” با حضور در جمع قرآنیان بعد از خوشامدگویی از مربی محترم احکام”سرکار خانم سرابی” دعوت نمودند تا برنامه شاد و جذابی را برای این عزیزان اجرا نمایند.

سرکار خانم فغانی”دبیر محترم دبیرخانه مسابقات” نیز ضمن عرض خوشامد گویی به میهمانان، در رابطه با فعالیت های اجرایی و نحوه ی برگزاری مسابقات، توضیحاتی را ارائه نمودند.

در انتها دانش آموزان بعد از شرکت در مسابقه شاد و مهیج احکام و دریافت جوایزشان با هدایت کادر اجرایی دبیرخانه به محل برگزاری مسابقات هر رشته راهنمایی و استقرار یافتند.

برخود لازم می دانیم از حضور گرم و صمیمی سرکار خانم دلیری مسئول محترم فرهنگی موسسه، سرکار خانم شاملو، مدیریت محترم دبستان دخترانه واحد 2 سرکار خانم دژم، مدیریت محترم دبستان دخترانه واحد 3 سرکار خانم روستایی، معاونین محترم پرورشی و مربیان محترم قرآن مدارس، که زینت افزای محفل قرآنی ما بودند تشکر و قدردانی نماییم .